شماره قاری قرآن در کرج + (استاد علی مشهدی پور)

شماره قاری قرآن در کرج + (استاد علی مشهدی پور)

در مورد استاد علی مشهدی پور قاری مطرح کشور بیشتر بدانید :

استاد علی مشهدی پور با بیش از 45 سال سابقه تلاوت قرآن کریم در سراسر ایران و کشورهای مختلف ازجمله عربستان صعودی و عراق و لبنان و سوریه و تایلند را دارند ایشان یکی از قارایان مطرح کشور می باشند همچنین علاوه بر تلاوت , سابقه فعالیت 30 ساله در زمینه نظارت بر چاپ و نشر قرآن در سازمان دارالقرآن را در پرونده خود دارند.

mashhadipor (1)

استاد علی مشهدی پور آمادگی تلاوت در مجالس جشن و مراسم ختم و افتتاحیه و سایر مراسمات شما عزیزان در سراسر استان البرز را دارند.

جهت دریافت نوبت با شماره 09127191204 تماس بگیرید

ساعت تماس 8 صبح الی 22

روزهای کاری شنبه تا جمعه

لطفا یک روز قبل از مراسم خود جهت دریافت نوبت با شماره درج شده تماس بگیرید

در خدمت هموطنان عزیزمان در استان البرز هستیم

mashhadipor (2)

از دیگر سوابق استاد مشهدی پور می توان به موارد زیر اشاره نمود :

ایشان طی سال های متوالی به عنوان مصحح برتر قرآنی در کل کشور انتخاب شده و فعالیت می نماینده و همچنین ایشان در دوره های تربیت مدرس قرآن سازمان دارالقران کشور نیز شرکت نموده اند و طی سال های مختلف در مسابقات مختلف کشوری شرکت کرده و دارای مقام می باشند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و شرکت در مراسمات شما عزیزان در کل استان البرز کافیست با شماره 09127191204 تماس گرفته و روز مراسم را تعیین کنید

در خدمت شما عزیزان هستیم

برچسب ها :

شماره قاری قرآن در هشتگرد,تماس با قاری و استاد قرآنی در کرج,لیست قاریان قرآن استان البرز و کرج,دعوت قاری قرآن جهت مراسمات در کرج و سایر شهرها,بهترین قاری قرآن در کرج,شماره تماس استاد علی مشهدی پور در کرج قاری قرآن

4.4/5 - (11 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *