خرید بیمه زنان خانه دار از بهترین شرکت بیمه

بیمه زنان خانه دار

بیمه زنان خانه دار یکی از بهترین حمایت ها برای زنان و دختران خانه داری می باشد که در خانه داری که یک شغل محسوب می شود کار می کنند.

بسیاری از زنان بعد از سال ها کار در منزل و در سال های میانسالی که نیاز به سفر و تفریح و خرید و همچنین تامین جهیزیه و سیسمونی برای فرزندان خود و تأمین هزینه های تحصیل فرزندان و …. را دارند متاسفانه به دلیل نبودن حمایت های لازم نمی توانند نیازهای خود را به خوبی برطرف کنند و با همان حقوق بازنشستگی که همسرشان دارد زندگی خود را می گذرانند.

ولی آیا می توان این مشکل را حل کرد و دچار آن نشد؟

در جواب باید گفت بله امکانپذیر است و شما از همین الان نیز می توانید به فکر آینده خود باشید و در سال های آینده زندگی بهتری با داشتن توانایی مالی بالا تجربه کنید.

بهترین راه خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری می باشد شما با تهیه این بیمه نامه و واریز حق بیمه های آن به مدت حداقل 5 سال و بیشتر تا 30 سال می توانید از پوشش های این بیمه نامه استفاده کنید.

بیمه دی

در طول این سال ها که حق بیمه خود را پرداخت می کنید تحت پوشش بیمه حوادث و فوت و نقص عضو و ازکارافتادگی نیز هستید.

و همچنین در پایان قرار داد بیمه نامه شما سرمایه تضمین شده توسط شرکت را نیز دریافت خواهید کرد

امکان دریافت سرمایه بیمه نامه یا همان اندوخته‌ تان به صورت یکجا یا مستمری وجود دارد.

به عنوان مثال اندوخته شما بعد از 20 سال پرداخت حق بیمه 20 میلیارد تومان باشد شما می توانید این مبلغ را یکجا از شرکت دریافت کرده و یا آن را به صورت مستمری دریافت نمایید.

امکان پرداخت حق بیمه ها به صورت ماهانه یا سه ماهه یا شش ماهه یا سالانه و حتی یکجا وجود دارد.

شما هر چه قدر حق بیمه بیشتری پرداخت کنید در پایان قرارداد بیمه نامه تان سرمایه بیشتری دریافت خواهید کرد.

در این میان سوالاتی برای شما پیش خواهد آمد که پاسخ آن را به شما خواهیم داد :

آیا سرمایه پرداختی شرکت بیمه در سال های آینده با توجه به نرخ تورم می تواند مشکلات ما را حل کند؟

در بیمه های عمر و سرمایه گذاری گزینه ای وجود دارد به نام افزایش سالانه حق بیمه که درصد آن بین 5 الی 30 درصد می باشد و در صورت انتخاب حداقل افزایش 5 درصدی حق بیمه و با توجه به سود هایی که به بیمه نامه تان تعلق می گیرد سرمایه شما در مقابل تورم حفظ خواهد شد و همچنین در صورتی که این درصد را بیشتر انتخاب کنید می توانید سرمایه بیشتری نیز دریافت کنید.

مبلغ حق بیمه چقدر می باشد؟

برای بیمه های تامین اجتماعی حداقل مبلغ پرداختی به صورت اختیاری در سال 1400 حدودا یک میلیون تومان می باشد در صورتی که شما این مبلغ را برای بیمه عمر و سرمایه گذاری خود پرداخت کنید مبلغ بسیار بالایی در پایان قرارداد بیمه نامه دریافت خواهید کرد که می تواند در خرید مسکن و خودرو و زمین و … کمک بسیار بالایی به شما بکند.

ولی با توجه به این که این بیمه نامه برای تمام اقشار جامعه تعریف شده است شما می توانید با هر مبلغ حق بیمه اقدام به خرید این بیمه بکنید به طوری که می توان حتی با مبالغ 100 هزار تومان در ماه نیز این بیمه را خریداری کنید و یا در صورتی که توانایی مالی بالایی داشته باشید می توانید مبالغ بسیار بیشتر حتی چند میلیونی در ماه پرداخت کنید.

پس می توان گفت که محدودیتی در پرداخت مبلغ حق بیمه ندارید.

و همچنین این بیمه نامه می تواند مکملی باشد برای بیمه های تامین اجتماعی که بیمه شدگان می توانند از حمایت های این بیمه نیز استفاده کنند.

به طوری که اگر فردی به صورت همزمان بیمه تامین اجتماعی و بیمه عمر داشته باشد و در هنگام بازنشستگی می تواند 2 حقوق دریافت کند یکی از بیمه تامین اجتماعی و یکی از بیمه عمر و سرمایه گذاری و یا امکان دریافت سرمایه بیمه عمر به صورت یکجا را نیز خواهید داشت تا از آن جهت بالا بردن توانایی مالی خود استفاده کنید.

در طول مدت بیمه نامه می توانم از اندوخته خود برداشت کنم؟

بله شما بعد از 3 الی 4 سال می توانید درخواست برداشت اندوخته بیمه نامه خود را بدون پایان دادن به قرارداد بیمه نامه ثبت کنید و یا درخواست دریافت حداکثر 90 درصد اندوخته خود را به صورت وام ثبت کنید.

به عنوان مثال در صورتی که در سال هشتم اندوخته شما 1 میلیارد تومان باشد شما می توانید 900 میلیون تومان آن را به صورت وام دریافت کنید.

نکته :

در وام بیمه عمر نیازی به ضامن و سند و چک و سفته و … نمی باشد و چند روز بعد از درخواست شما وام به حساب شما پرداخت می شود و همچنین کارمز این وام نیز 3 الی 4 درصد می باشد.

آیا در طول مدتی که من اندوخته خود را به صورت وام برداشت کرده ام به بیمه نامه من سود تعلق خواهد گرفت؟

بله سود تعلق خواهد گرفت البته این سود را خودتان پرداخت خواهید کرد به صورتی که اگر وام دریافتی 3 ساله باشد شما علاوه بر حق بیمه های پرداختی این مبلغ را نیز پرداخت خواهید کرد تا به صورت سود به سرمایه شما اضافه شود.

پرداخت حق بیمه به صورت یکجا بهتر است یا ماهانه؟

بگذارید با یک مثال ساده به شما در این مورد توضیح دهیم :

فرض کنید شما 100 میلیون تومان را به صورت یکجا به شرکت بیمه می دهید تا از طرف شما سرمایه گذاری شده و به شما سود مشارکت پرداخت شود , شرکت بیمه نیز این مبلغ را برای خرید 20 متر ملک خرج می کند به نظرتان با داشتن 20 متر ملک سود بیشتر خواهید برد یا زمانی که حق بیمه را به صورت ماهانه مثلا 100 هزار تومان پرداخت کنید که در این صورت شرکت بیمه با این مبلغ حتی نمی تواند چند سانتی متر ملک بخرد.

پس همانطور که متوجه شدید هرچه حق بیمه بیشتری به شرکت بیمه بدهید سود بیشتری از قبال آن دریافت خواهید کرد و همچنین شرکت بیمه نیز می تواند سرمایه گذاری بهتری ار طرف شما انجان دهد.

در پرداخت حق بیمه به صورت یکجا اندوخته شما چند برابر بیشتر نسبت به پرداخت حق بیمه به صورت ماهانه خواهد بود.

در صورت بروز حادثه یا نقص عضو و یا فوت بیمه شده چه اتفاقی برای بیمه نامه خواهد افتاد؟

در صورت نقص عضو بیمه شده و یا هر حادثه ای که باعث آسیب دیدن فرد شود مبلغ آن تا سقف تعهدات بیمه نامه پرداخت خواهد شد و همچنین بیمه نامه مانند گذشته ادامه پیدا خواهد کرد و در صورتی که بیمه شده به هر علت فوت کند اندوخته بیمه نامه تا روز فوت بیمه شده + سرمایه فوت بیمه به ذینفع های آن پرداخت خواهد شد و بیمه نامه به صورت خود به خود به دلیل فوت بیمه شده پایان خواهد یافت

بیایید از الان به فکر آینده خود باشیم تا در دوران میانسالی مشکل مالی نداشته باشیم و زندگی بهتری را تجربه کنیم

4.5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *