عینک سازی طرف قرارداد بیمه دی سراسر ایران

مراکز عینک سازی به مراکزی گفته می شود که فرد متخصص عینک ساز با تجویز پزشک متخصص یک عینک طبی مورد نظر پزشک را ساخته و به فرد تحویل دهد.

ساخت عینک در ایران بر عهده اپتومتریست یا عینک ساز می باشد و متاسفانه افراد زیادی بدون هیچ دانش و تخصصی وارد این صنعت شده اند مانند دست فروش ها و عینک سازان فاقد صلاحیت فنی و خرده فروش ها و …

عینک سازی

هموطنان عزیز باید دقت داشته باشند که تهیه عینک خود را از مراکز تخصصی و دارای مجوز تهیه نمایند لیست این مراکز که دارای مجوز نیز می باشند و با بیمه دی نیز قرارداد دارند در سایت بیمه دی ثبت شده است

بیمه گذارانی که تحت پوشش بیمه دی می باشند باید عینک خود را از این مراکز تهیه کنند تا بتوانند هزینه های مربوطه را از شرکت بیمه دی دریافت نمایند.

با کلیک بر روی لینک زیر می توانید راهنمای مشاهده عینک سازی های طرف قرارداد بیمه دی سراسر کشور را مشاهده کنید

هموطنان عزیز جهت مشاهده عینک سازی های طرف قرارداد بیمه دی در سراسر کشور از طریق دکمه زیر اپلیکیشن همراه بیمه را نصب نمایید

دانلود اپلیکیشن

برخی از سوالات کاربران :

من جهت تهیه عینک به کدام مرکز عینک سازی طرف قرارداد بیمه دی مراجعه کنم؟

با سلام – با ورود و مشاهده اطلاعات عینک سازی های هر شهر و استان می توانید یکی از آنها را به دلخواه انتخاب کرده و مراجعه نمایید بهتر است به نزدیک ترین عینک سازی مراجعه نمایید تا هزینه های رفت و آمد شما کمتر گردد.

تاریخ انقضای قرارداد عینک سازی در شهر من با بیمه دی تمام شده است چه کار کنم؟

باید قبل از رفتن به آن مرکز از تمدید قرارداد مربوطه اطلاع کافی به دست آورید و یا به یکی دیگر از عینک سازی های ثبت شده در سایت بیمه دی مراجعه نمایید.

آیا می توانم عینک خود را از مرکز دیگری سفارش دهم که با شرکت بیمه دی طرف قرارداد نمی باشد؟

خیر – در صورت تهیه عینک خود از سایر مراکز که طرف قرارداد بیمه دی نمی باشند نمی توانید هزینه های خود را از شرکت بیمه دریافت نمایید و همچنین در تهیه عینک باید به مرکزی مراجعه کنید که پزشک و شرکت بیمه آن را تایید کند زیرا تهیه عینک از مراکز غیرقانونی بدون مجوز می تواند باعث آسیب رساندن به چشم های شما شود که در طولانی مدت غیرقابل جبران خواهد بود.

متاسفانه افرادی در اتوبوس ها یا مترو ها و به صورت دست فروشی اقدام به فروش عینک بدون هیچ تخصص و تجویز پزشک و حتی سنجش بینایی به هموطنان عزیز می نمایند که در صورت استفاده از این عینک ها دچار مشکلات فراوانی در آینده خواهند شد.

پزشکان با تشخیص بینایی سنجی با دستگاه های پیشرفته پزشکی میزان نمره ضعیفی هر چشم را تشخیص داده و برای هر چشم تجویز جداگانه ای انجام می دهند که عینک ساز متخصص عینک را با توجه به آن می سازد.

برچسب ها :

عینک سازی طرف قرارداد بیمه دی,تلفن و آدرس لیست عینک سازی های طرف قرارداد بیمه دی

3.4/5 - (226 امتیاز)

6 دیدگاه

  1. سلام وقت شما بخیر چگونه از عینک سازی جوان در مشهد استفاده کنم آیا تحت پوشش طرف قرارداد بیمه دی هست؟

  2. سلام کدام مراکز با بیمه دی طرف قرارداد می باشد

  3. سلام مرکز عینک سازی طرف قرارداد با بیمه دی در همدان کجا هستش؟؟؟

  4. با سلام
    نشانی و ادرس عینک سازی های طرف قرارداد بیمه دی در تهران درخواست دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *