درآمد نمایندگان بیمه عمر چقدر است؟

درآمد هر فردی در هر شغلی بستگی به میزان تلاش و پشت کار و همچنین استفاده از روش های جدید بازاریابی دارد به طوری که نمی توان برای یک شغل حداقل میزان درآمدی را مشخص نمود اما در بیمه عمر به دلیل مشخص بودن میزان کارمزد فروش هر بیمه نامه شما می توانید به صورت تقریبی درآمد خود را محاسبه کنید

بیمه عمر

شما بعد از چند ماه فعالیت در صورتی که شرایط تبدیل به مدیر فروش را داشته باشید از طرف شرکت بیمه به این درجه خواهید رسید و توانایی جذب نماینده فروش خواهید داشت به این صورت که اگر 10 نماینده فروش جذب کرده باشید و آنها نیز مانند شما در روز 1 عدد بیمه نامه بفروشند شما از 10 بیمه نامه ای که از طریق تیم شما به فروش رسیده شده است کارمزد دریافت خواهید کرد.

در این صورت است که علاوه بر کارمزدی که از فروش بیمه های عمر توسط خودتان دریافت می کنید کارمزدی نیز از شبکه فروش خود دریافت خواهید کرد.

کافیست سرچی در گوگل کنید تا متوجه درآمد بالای برخی از نمایندگان بیمه عمر شوید برخی از آنها حتی درآمد بالای یک میلیارد تومان درماه را دارند.

برخی از نمایندگان بیمه عمر که تبدیل به مدیر فروش شده اند شبکه ای چند هزار نفری داشته و درآمد بسیاری از قبال فروش شبکه خواهند داشت

نمایندگی بیمه عمر به درد چه کسانی می خورد؟

اگر شما برنامه ای برای چگونگی فروش بیمه نامه دارید و حتما مطمئن هستید که توانایی مجاب کردن و فروش بیمه عمر به مردم را دارید وارد این صنعت شوید زیرا شما در فروش بیمه کالای فیزیکی را به مشتری نمی فروشید و باید آنقدر حرفه ای باشید تا بتوانید بیمه نامه ای که حتی کاغذی هم نیست و به زودی الکترونیکی خواهد شد به مشتری بفروشید.

چه کسانی توانایی تبدیل شدن به یک نماینده بیمه عمر حرفه ای را دارند؟

  • کسانی که از دانش کافی بیمه ای برخوردار باشند
  • کسانی که روش های بازاریابی را بلد باشند
  • کسانی که فن بیان خوبی داشته باشند
  • کسانی که ظاهری مناسب داشته باشند (به عنوان مثال از لباس رسمی استفاده کنند)
  • کسانی که صبر کافی داشته باشند
  • کسانی که زود عصبانی نشوند

هستند کسانی که بعد از دریافت کد نمایندگی بیمه عمر حتی توانایی فروش یک بیمه نامه را هم در یک ماه نداشته اند و کد خود را لغو کرده و از این کار منصرف شده اند.

چگونه متوجه شویم که می توانیم در این کار موفق شویم؟

بهترین راه کار کردن به عنوان بازاریاب و همکاری با یکی از نمایندگان بیمه جنرال در فروش بیمه عمر می باشد تا بتوانید خود را در این راه به صورت رایگان محک زده و متوجه شوید که آیا به این کار علاقه دارید یا خیر زیرا اگر بدون تحقیق و تجربه به صورت مستقیم بخواهید کد نمایندگی دریافت کنید در صورتی که در آینده از این کار منصرف شوید وقت و هزینه خود را از دست خواهید داد زیرا گرفتن نمایندگی به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند صرف وقت و هزینه و شرکت در کلاس ها و همچنین دادن آزمون در بیمه مرکزی می باشد.

کلام آخر

درست است نمایندگی بیمه عمر می تواند برای شما پولساز باشد اما باید به این موضوع توجه کافی داشته باشید که آیا شما می توانید در این کار موفق بوده و مانند نمایندگان برتر بیمه درآمد بالا داشته باشید؟

در فروش بیمه عمر شما باید این بیمه نامه را به مشتری معرفی کرده و بفروش برسانید بیمه عمر مانند گوشت و مرغ و … نیست که خود مشتری به دنبال خرید آن باشد پس باید شما آنقدر حرفه ای باشید تا بتوانید یک نفر را متقاعد کنید که بیمه عمر بخرد.

شاید در ابتدا به چند نفر جهت فروش بیمه عمر مراجعه کنید و با شنیدن نه از مشتری از این کار منصرف شوید پس باید قبل از ورود به این شغل مطمئن شوید که این توانایی را دارید که کلمه نه را بشنوید و دلسرد نشوید.

البته سختی این کار تا زمانی است که مشتری متقاعد شود و بعد از آن شاید یک مشتری چند بیمه نامه عمر برای خانواده خود از شما بخرد که می تواند دلگرمی خوبی برای شما باشد.

همچنین بخوانید : دریافت نمایندگی بیمه با لیسانس غیرمرتبط

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دریافت نمایندگی بیمه عمر و سوالات دیگر می توانید از طریق نظرات همین پست سوال خود را ارسال نمایید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان سایت و دیگر کاربران پاسخ داده شود

4.8/5 - (13 امتیاز)

مطلب پیشنهادی

چگونه نماینده بیمه بشوم

دریافت نمایندگی بیمه با لیسانس غیرمرتبط

همانطور که می دانید جهت دریافت نمایندگی بیمه جنرال به صورت حقیقی نیازمند داشتن مدرک …

یک دیدگاه

  1. من می خواستم نمایندگی‌جنرال بگیرم میشه راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *