مرکز جراحی محدود طرف قرارداد بیمه دی (سراسر کشور)

مراکز جراحی محدود به مراکزی گفته می شود که بیمار پس از این که جراحی را انجام داد طی چند ساعت بعد می تواند آن مرکز را ترک کند در این نوع عمل ها بیمار پس از این که به هوش آمد دیگر نیاز به بستری شدن ندارد و باید آن مرکز را ترک کند.

مراکز جراحی محدود چرا به وجود آمدند؟

از اهداف این مراکز می توان به کاهش هزینه های سنگین و بستری شدن را نام برد البته این عمل ها در این مراکز برای همه امراض نمی باشد و برخی از عمل های سبک که نیاز به بستری شدن را ندارد در این مراکز انحام می شود. نام دیگر این مراکز غمل سرپایی نیز می باشد.

جهت مشاهده مراکز طرف قرارداد بیمه دی در تمام استان ها کافیست از طریق دکمه زیر اپلیکیشن همراه بیمه را نصب نمایید

دانلود اپلیکیشن

مرکز-جراحی-محدود

به عنوان مثال عمل های سنگینی مانند عمل جراحی قلب باز را نمی توان در این مراکز انجام داد زیرا بعد از عمل نیاز به بستری شدن بیمار به مدت چند روز یا هفته در مراکز تخصصی می باشد.

بعد از کلیک بر روی بنر بالا وارد سایت بیمه دی خواهید شد و تمام مراکز جراحی محدود سراسر کشور که با بیمه دی قرارداد دارند را مشاهده خواهید کرد. خواهشمندیم قبل از مراجعه به این مراکز از تاریخ شروع و پایان قرارداد این مراکز مطلع شوید و در صورتی که در هر مرحله سوالی برایتان پیش آمد می توانید با شماره درج شده مراکز جراحی محدود یا شماره بیمه دی 1671 تماس گرفته و سوال خود را با کارشناس مربوطه در میان بگذارید.

دقت فرمایید که اگر مرکز جراحی محدود مورد نظر در شهر شما وجود نداشت می توانید به مراکز مشابه در شهرهای دیگر یا حتی استان های دیگر مراجعه نمایید.

قبل از مراجعه به این مراکز می توانید از طریق شماره تماس درج شده هریک نوبت دریافت کرده و بعد مراجعه نمایید.

هموطنان عزیز در صورتی که سوالی در مورود این پست دارید می توانید آن را از طریق نظرات این صفحه ثبت کنید تا توسط کارشناسان سایت یا دیگر کاربران پاسخ داده شود.

همپنین انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد این پست از طریق نطرات انتهای صفحه ثبت کنید تا در پیشرفت سایت سرچ خرید سهیم باشید.

باتشکر

4.6/5 - (12 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *