نمایندگی بیمه دی در خرمدشت کرج

هموطنان عزیز ساکن در خرمدشت کرج جهت صدور بیمه نامه و یا تمدید آن و همچنین دریافت مشاوره در مورد خدمات بیمه ای شرکت بیمه دی می توانند به نمایندگان ثبت شده بیمه دی در این صفحه مراجعه نمایند.

logo bime day

نزدیک ترین نمایندگی به خرمدشت کرج نمایندگی ثبت شده در کمالشهر کرج می باشد جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده نمایندگی کمالشهر اینجا کلیک کنید یا با شماره 09129748266 نمایندگی کمالشهر کرج تماس بگیرید.

بیمه دی

بیمه دی باشما برای جبران

خدمات که شما می توانید از نمایندگی های بیمه دی دریافت نمایید.

صدور انواع بیمه نامه ها به صورت نقد و اقساط

دریافت مشاوره تخصصی در مورد انواع بیمه نامه ها از قبیل شخص ثالث و بدنه و بیمه عمر عمر و مستمری + باربری و مسئولیت و مهندسی + آتش سوزی + بیمه های درمان و ….

جهت دریافت اطلاعات بیشتر همین الان با نمایندگی های بیمه دی تماس بگیرید.

در مورد خرمدشت کرج بیشتر بدانید :

خرمدشت یکی از مناطق کمالشهر می باشد که بعد از کمالشهر به سمت حصارک کرج قرار دارد. یکی از شلوغ ترین مناطق کمالشهر می باشد و راه های دسترسی به آن نیز از خیابان شهید بهشتی و … می باشد و جهت دسترسی به سادگی می توان از تاکسی و یا اتوبوس جهت تردد به این منطقه استفاده نمود.

خرمدشت کرج

خرمدشت به دلیل شلوغی و جمعیت بالا از مراکز خرید نسبتا خوبی نیز برخوردار می باشد به طوری که در خیابان اصلی این منطقه انواع فروشگاه های مواد غذایی و پوشاک و … قرار دارد و ساکنین این منطقه به راحتی می توانند از این فروشگاه ها استفاده نمایند.

در سال های اخیر ساختمان های مسکونی و تجاری زیادی در این منطقه ساخته شده است و به همین دلیل قیمت مسکن را نمی توان در این منطقه یکسان نمود زیرا ساختمان های جدید قیمت بالاتری نسبت به ساختمان های قدیمی دارند.

اجاره مغازه در خیابان اصلی خرمدشت کمی دشوار می باشد و قیمت آن نیز از دیگر مناطق خرمدشت بالاتر می باشد.

خرمدشت به دلیل دارا بودن جمعیت بالا تعداد خودروی زیادی نیز در این منطقه در حال رفت و آمد می باشند و مانند دیگر مناطق کرج از جای پارک کمتری برخوردار می باشد اما اکثر ساختمان های خرمدشت دارای پارکینگ اختصاصی برای خود می باشند و همین امر باعث شده است که از تعداد خودروهای پارک شده در خیابان ها بکاهد.

همشهریان عزیز در منطقه خرمدشت کرج جهت دریافت خدمات بیمه ای از شرکت بیمه دی می توانند با شماره 09129748266 نمایندگی کمالشهر تماس بگیرند و یا به آدرس کرج کمالشر خیابان شهرداری بین گلستان 7 و 8 مراجعه کنند تخفیف بیمه بدنه خودرو با 70 درصد در این نمایندگی نیز ارائه می شود.

برچسب ها :

نمایندگی بیمه دی در خرمدشت,آدرس دفتر بیمه دی خرمدشت در شهر کرج,شماره تماس نمایندگی بیمه دی خرمدشت,شماره تماس بیمه دی خرمدشت کرج

4.9/5 - (15 امتیاز)

مطلب پیشنهادی

شرکت بیمه دی

خرید ارزان بیمه از بیمه دی کرج + 70 درصد تخفیف بیمه بدنه

کاربران عزیز سایت سرچ خرید و هموطنان عزیزمان در سراسر استان البرز جهت خرید انواع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *